Pàgina oficial del Rugbi Andorra

Rugby 7

Torneig Internacional de Rugby Sevens

19 i 20 Juny 2021

LIVE STREAMING FROM ANDORRA

PROGRAMA & RESULTATS: Diumenge

9h37Lauruns Rams7Balma33
9h2038Sevens Sud Garonne14Pamiers7
9h4039Tarascon24Andorra0
10h40Esprit Sud Sevens14Oceans Sevens0
10h2041AP 7 Minots12Universal0
10h4042Tise 7s07 Fantastics12
11h43Seventise27Sevens of Lot0
11h2044South Seven12Auch19
11h4045VPC0Vahiné27
12h477 Fantastics27Esprit Sud0
12h2048Université Bordeaux437 Saloperies5
12h4049Laruns Rams0Pamiers24
13h50Andorra0Océans 733
13h2051Balma5Sud Garonne38
13h4052Tarascon0Esprit Sud54
14h53Andorra7Vahiné25
14h2054Universal12Tise 7s14
14h4055Seven of Lot19South Sevens31
15h56AP 7 Minots147 Fantastics19
15h2057Seventise19Auch14
15h4058Andorra26VPC0
16h59Esprit Sud157 Saloperies5
16h20607 Fantastics24Université Bordeaux10
16h4061Pamiers14Océans 719
17h62Sud Garonne12Esprit Sud14
17h2064Tise 7s26South Seven14
17h4065AP 7 Minots31Auch5
18h667 Fantastics14Seventise7

PROGRAMA & RESULTATS: Dissabte

horaordregrupEquipEquip
10:0011Andorra7Laruns Rams19
10:2023Sud Garonne5Tise 7s26
10:4031Ariége Py Minots19Sevens of Lot7
11:0043Auch26Océans Sevens7
11:20527 Fantastics26South Sevens29
11:4064Seventise40Tarascon5
12:0072Esprit Sud24Pamiers7
12:2084Universal21Balma7
12:4091F7 Fantastics63VPC0
13:00101F7 Saloperies12Andorra5
13:20112FVahinés sevens5Université Bordeaux14
13:40122FEsprit Sud48Les Rambailleuses0
14:00133Sud Garonne17Océans Sevens0
14:20141Andorra7Sevens of Lot24
14:40153Auch12Tise 7s17
15:00161Ariége Py Minots26Laruns Rams14
15:20174Seventise33Balma7
15:401827 Fantastics41Pamiers0
16:00194Universal36Tarascon7
16:20202Esprit Sud14South Sevens33
16:40211F7 Fantastics34Andorra0
17:00221F7 Saloperies20VPC0
17:20232FVahinés sevens48Les Rambailleuses0
17:40242FEsprit Sud0Université Bordeaux36
18:00251Andorra0Ariége Py Minots24
18:20263Sud Garonne12Auch33
18:40271Sevens of Lot31Laruns Rams0
19:00283Océans Sevens24Tise 7s14
19:202927 Fantastics12Esprit Sud7
19:40304Seventise19Universal10
20:00312Pamiers21South Sevens29
20:20324Balma10Tarascon14
20:40331F7 Fantastics507 Saloperies0
21:00341FAndorra12VPC5
21:20352FVahinés sevens10Esprit Sud14
21:40362FLes Rambailleuses0Université Bordeaux0
Sorteig dels Grups

més info a l’email manager@far.ad